Каталог автозапчастин онлайн

Підібрати запчастини для авто і купувати їх в інтернеті дуже швидко і зручно. Але кожен користувач мережі може зіткнутися з проблемою, як зробити пошук запчастин по каталогу?

Щоб процес користування інтернет магазином був максимально ефективним і комфортним, ми розповімо вам, що таке автокаталог онлайн, і які особливості роботи з ним.

Електронний каталог запчастин: пошук деталі за номером

Всі електронні каталоги автомобільних запчастин використовують алгоритм швидкого пошуку комплектуючого елемента по його номенклатурного коду. Він являє собою комбінацію цифр і/або букв, яка є унікальною для кожної окремої деталі певного виробника. Тобто, права передня і ліва передня стійки стабілізатора матимуть різні кодові номери.

Обробляючи запит за кодом деталі, каталог запасних частин надає дані у вигляді зведеної таблиці, із зазначенням всіх альтернативних варіантів. Зокрема, онлайн каталог запчастин AutoNom показує детальну інформацію по кожному запиту, включаючи ціну, країну виробництва, аналоги по кожній позиції, наявність товару на складі або терміни його поставки.

Як визначити номер комплектуючого елементу

Щоб швидко підібрати необхідний елемент і дізнатися вартість запчастини по каталогу, попередньо знайдіть її унікальний код. Він зазначений на самій автодеталі або на коробці, в якій вона була придбана. Також можна заглянути в електронну або паперову документацію на автомобіль, найчастіше виробники дають цю інформацію разом з технічною специфікацією агрегату. Якщо ж у вас не виходить самостійно визначити артикул комплектуючого елемента, можна звернутися до фахівця на станцію технічного обслуговування.

Маючи достатні технічні знання і/або VIN код автомобіля, щоб знайти номер необхідного комплектуючого, зручно використовувати інтернет каталог оригінальних запчастин, в якому міститься інформація про коди деталей для різних марок авто. Рекомендується звірити отриманий номер запчастини мінімум з двох різних джерел.

Але найпростіший спосіб підібрати необхідну вам специфікацію - відправити запит до нашого менеджера з зазначенням VIN коду. Виходячи з нього, фахівець зможе з точністю визначити комплектуючі під конкретну марку авто або запропонує вам їх аналоги.

Пошук деталей за маркою автомобіля

На перший погляд може здатися, що пошук автозапчастин за унікальним номером досить складна процедура, тому що не професіоналу іноді важко знайти потрібні оригінальні каталоги або необхідну документацію із зазначенням коду. Також бувають випадки, коли необхідно швидко зорієнтуватися за ціною деталі, але ні її номера, ні VIN під рукою у вас немає. Тоді просто відкрийте автокаталог запчастин онлайн і скористайтеся простою та зручною системою автоматизованого підбору комплектуючих.

Якщо ви володієте мінімумом інформації про свій транспортний засіб, але знаєте його основні технічні характеристики (модель, рік випуску, тип кузова, об'єм двигуна, привід і т.д.), знайти потрібний елемент не буде проблемою. Наш online каталог запчастин дозволяє підібрати необхідні деталі по моделі автомобіля.

Для цього треба зайти у відповідний розділ сайту і по черзі вказати параметри свого ТЗ. В кінці залишиться тільки визначити категорію, вузол, до яких відносяться шукані автозапчастини, - і за кілька секунд ви отримаєте максимально повну інформацію про їх вартість, доступним виробникам і наявності.

У разі виникнення питань, на які ви не можете знайти відповідь на сайті, як то покупка запчастин оптом, ціна з доставкою в конкретний регіон, наявність і можливість поставки нестандартної позиції, завжди можете звернутися до наших менеджерів через форму онлайн запиту або за телефонами, вказаними на сайті.